Fatiha Suresi (Elhamdülillahi Rabbil Alemin) Okunuşu ve Anlamı ilahisini dinle
Facebook ilahileri

ilahi Fatiha Suresi (Elhamdülillahi Rabbil Alemin) Okunuşu ve Anlamı dinle ilahiler indir

Puan Ver:
Açıklama :

Fatiha suresi dinle

 

Fatiha suresi Fazileti ve Anlamı

                        Fatiha Sûresi Türkçe Yazılışı ve Anlamı

Fatiha Sûresi Okunuşu: Elhamdu lillâhi rabbil'alemin. Errahmânir'rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budu ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtel mustakîm. Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Fatiha Sûresi Anlamı: Hamd, âlemlerin Rabbi, merhametli olan, merhamet eden ve Din Günü'nün sahibi olan Allah'a mahsustur. (Allahım!) Ancak sana kulluk eder ve yalnız senden yardım dileriz. Bizi doğru yola, nimete erdirdiğin kimselerin, gazaba uğramayanların, sapmayanların yoluna eriştir.


İzlenme : 4839 | Puan : 2.8
ilahi Süre: ilahiler dinle - En Güzel ilahiler - Müziksiz ilahiler - ilahi indir - ilahi sözleri - Bedava ilahiler - Duygulu ilahiler - Zikirli Menzil ilahileri Dinle Arapça - ilahi dinlemek istiyorum - ilahi dinle indir | Tarih : Fatiha Suresi (Elhamdülillahi Rabbil Alemin) Okunuşu ve Anlamı ilahisi 11.02.2014 Tarihinde Yüklenmiştir.
ilahi Etiketleri : Fatiha suresi anlamı Fatiha suresi fazileti Fatiha suresi meali diyanet Fatiha suresi türkçe okunuşu Fatiha suresi Arapça Fatiha suresi dinle Fatiha suresi meali
ilahi linki      :
Fatiha Suresi (Elhamdülillahi Rabbil Alemin) Okunuşu ve Anlamı ilahi Yorumları

Bu ilahiye yorum yazılmamış. ilahilere yorumunu gönder.

Fatiha Suresi (Elhamdülillahi Rabbil Alemin) Okunuşu ve Anlamı ilahisine Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *
Güvenlik No: *

Benzer ilahiler Dinle

ilahi, ilahiler Dinle, ilahi indir, En Güzel ilahiler

ilahi, , ilahiler, ilahisi, ilahi dinle, ilahileri, ilahi indir

ilahiler | ilahi | Bedava ilahiler Dinle | ilahilerindir | ilahi sözleri | Menzil ilahileri | Zikirli ilahiler
Mobil Site

ilahiler dinlemeyi sevenler için en beğenilen ilahisi, yeni ilahileri en güzel ilahiler, sevilen ilahiler , popüler ilahileri 4 yılı aşkın süredir videolu olarak sizlere izleten ilahi dinleme sitesinde bir araya getirdik. Bu ilahiler arasında sadece ilahi üzerine , menzil ilahileri, klipli ilahiler, bedava ilahiler, hiçbir yerde bulamayacağınız ilahi sözleri, duygulu ilahileri ve arapça türkçe ilahi müzikleri indirmeden hd kalitede sizlere sunuyoruz. Kimi zaman yerli ilahiler ile karşınıza çıkarken bazende yabancı ilahileri islami sitemiz olan ilahidinleyin.net adresinde yayınlamaktayız. Önceden olduğu gibi ilahi radyo yayını yapmaya kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bizler hiçbir beklenti içinde olmadan hak yolunda hakkın sesi olan islami eserleri ilahi eşliğinde kullanıma sunuyoruz. Sizlerde paylaşım sitelerinden ilahilerimizi sevdiklerinizle paylaşarak onlarında dinlemesini sağlayabilirsiniz..

Sizlere ilahiler dinletmeye, en güzel ilahi sözleri hatta ilahilerin kliplerini sunmaya devam edeceğiz. Yalnız ilahi indirmek istiyorum diyorsanız burada bu mümkün değildir.

"ilahiler farkı ile en çok dinlenen ilahi ve kuran ziyafetini bilgisayarına indir derdi olmadan ilahileri dilediğin kadar bedava dinle."